Ingerasi ting ting, va veti intreba din nou ce-am patit. N-am patit nimic :) Vreau doar sa va spun cate ceva din culisele unei bloggerite sau cum alung eu sponsorii :)) Postarea vine din experienta mea de bloggerita de aproximativ 2 luni si din neputinta unor firme sa inteleaga ca nu voi spune despre un produs ca e bun daca nu e.